Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TDK levelezőn hogy működik?

TDK levelezőn hogy működik?

Figyelt kérdés

Nem is gondolkodtam rajta, a tanár hozta fel a dolgot.

Dolgozom, családom van - előbbitől nem tudok, utóbbitól nem akarok a szükségesnél több időt elvenni.


Mennyi melóval jár egyáltalán a TDK? Működhet így is?



2020. jan. 31. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

TDK-hoz először is kéne egy téma, valamilyen egyetemi kutatócsoport tagja lenni.

Biztos megoldható levelező mellett is (én még nem láttam rá példát), de ez sok időt felölel.

2020. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az idő a kérdéses leginkább. Téma van, mert írtam egy beadandót és ez alapján keresett fel az oktató, hogy lát benne fantáziát, dolgozzuk tovább.
2020. jan. 31. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a tanárt lenne érdemes megkérdezni vagy ha van az egyetemnek Facebook csoportja megkérdezni hogy tud-e neked pár kérdéssel kapcsolatban valaki segíteni aki írt már TDK - t
2020. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. A fb csoportok meglehetősen zártak más évfolyam, más szak hallgatója felé. Nagy közös fb-felület pedig nincs, csak a hivatalos.

Mindegy, azért próbálkoztam, bár első évfolyamon eddig nem tolonganak olyanok, akik szintén TDK-znának. Kis iskola, kevés hallgató. Ez van.

2020. febr. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!