Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Besorolást nyertem az általam...

Besorolást nyertem az általam kiválasztott szakra? (felsőoktatás)

Figyelt kérdés
Mit jelent ez pontosan? azt hogy felvettek? vagy azt hogy még nem biztos? megnéztem a ponthatárokat és meglepődtem hogy 248 pontot kelett elérni rá, de nekem erre 212 pontom volt...nem is értem hogy hogyan sorolhattak be egyáltalán...a miskolci egyetemre jelentkeztem
2010. júl. 22. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
most kiszámítottam kalkulátorban és 316 pont jött ki xD ami elég érdekes mert amikor akkor számítottam ki amikor lehetett a felvin akkor írták hogy 212 és 260 pont az adott szakokra :D most meg 316...ami már csak azért sem lehet mert akkor arra kelett volna hogy kapjam az értesítést amit legelőször beírtam mivel arra még túl is léptem a keretet...mikor jön ki a végleges válasz? levél
2010. júl. 22. 21:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg felvi.hu-n Lépj be és a ponthatárok 2010 menünél. :) remélem felvettek...
2010. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
most megint megnéztem és 250 pontom lett arra a szakra...ahova aponthatár 248 volt..erre írták h besorolást nyertem :) de gondolom még mindig nem biztos h felvettek
2010. júl. 22. 23:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Grat:))
2010. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig felvettek. :) Gratulálok!
2010. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!