Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S.! A júliusi sorrend...

S. O. S.! A júliusi sorrend változtatáson van lehetőség fizetős szakot előrehozni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az egyik egyetem a nyílt napon,de nem tudom hogy az önköltségesét utána írjam -e most? Vagy ráérek csak júliusban?.

Pl. Gazdálkodás és menedzsment szak érdekel

1.hely Corvinus állami

2.hely Budapesti Gazdálkodási Egyetem állami

3.Debreceni Egyetem állami

4.Corvinus önköltséges

5.BGE önköltséges

6 DE önköltséges

Így adom le

De tegyük fel hogy én nyáron mindenképp Corvinusos akarok lenni,akkor én előrehozhatom a költségesét?

Így a sorrend ez lenne:

1.Corvinus állami

2.Corvinus önköltséges

3.BGE állami

4.DE állami

5.BGE önköltséges

6.DE önköltséges


Ez így működhet 2020. Július 9-én?

Köszönöm előre is,mert most akarok jelentkezni a napokban,csak ebben tanácstalan vagyok



2020. febr. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Testvérem. Miért helyeznéd az önköltségest az államilag támogatott elé? Ha akarnak, majd átsorolnak, de addig meg járhatnál a támogatottra is, ha van elég pontod.

Azt rakd első helyre, és olyan formában, amelyiket a legjobban szeretnéd. Ez olyan, hogy

Van az első helyre tett iskolád, tagozatod; megnézik, hogy oda beférsz-e.

Utána, ha oda nem , passzolnak tovább a másodiknak beírt szakodra; ha oda sem férsz be,

megnézik, hogy a harmadikba bejutsz-e; stb.

Tehát szerintem nem érdemes a költségtérítésest előbbre rakni, és preferálni az államival szemben.

Szal megnézik, mi a listádon az első, ha beférsz, tök jó;

ha nem, megnézik, mi a listádon a második, ha beférsz, tök jó;

ha nem, passzolnak tovább a 3. helynek; stb.

2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

*Jaa, közbe megértettem az elvedet. Így akkor nem tudok neked további választ adni. Tehát hogy a Corvinust szeretnéd a legjobban.

De várjál, szerintem akkor rakd a Corvinust mind a két helyen első helyre; ha nem baj, hogy fizetni kell; mármint, az első helyre akkor a Corvinus államit, másodikra a Corvinus fizetőset; és akkor utána a többit, ha mindenképpen legjobban a Corvinusra szeretnél járni.

2020. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most tudod, akkor beírhatod most is úgy. De egyszer tudsz majd sorrendet változtatni a leadás után.
2020. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet változtatni. Ez a sorrendmódosítás lényege. Akár az egész listát a feje tetejére állíthatod, csak új szakot/új fiztési formát nem tudsz bejelölni. Szóval azt is lehet mondani, hogy most tualjdonképpen teljesen mindegy, hogy milyen sorrendet állítasz fel. A lényg, hogy minden egyetemet, szakot, képzési formát stb bejelölj, ami szóba jöhet.

Sok sikert! :)

2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, nagyon szépen köszönöm
2020. febr. 2. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra azért vigyázz, hogy csak egyszer változtathatsz sorrendet!
2020. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben!
2020. febr. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!