Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van az hogy kinevetnek...

Miért van az hogy kinevetnek ha meghallják hogy Egyetemre akarok menni?

Figyelt kérdés

Vannak terveim, és ha kérdezik elmondom de mindig negatív véleményt kapok, hogy minek, tök felesleges, csak időpazarlás stb..

És kicsit “elszomorít” meg nem értem még is miért van ez állandóan. Persze velem egyidősekről beszélek, a felnőttek támogatóan válaszolnak általában


2020. febr. 2. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Milyen terveid vannak? Lehet nem reálisak.
2020. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ignoráld őket. A te életeded a saját elképzeléseid, értékrended stb. szerint kell alakítani. Egyébként ne mondd el nálad kevésbé intelligens embereknek a céldaidat, mert esetek 90%-ban értelmetlen érvekkel próbáldnak majd meg lebeszélni.
2020. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy milyen egyetem, mert diplomás távolbanézőket is lelkesen képeznek 5 évig, csak ugye minek...
2020. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jogot szeretnèk majd tanulni mert érdekel kiskorom óta, igaz még van egy évem eldönteni szóval sokminden változhat de elég stabilan állok ez mellett már jó ideje :D
2020. febr. 2. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nem érdemes mert nagyon sok van már jogászból,nagyon nehéz vele munkát találni főleg egy pályakezdőnek.


Nézd meg ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=l1KusJhSxRM


A videóból kiemelném 6.20-tól 6.43-ig tartó részt hát én egy jót nevettem rajta. Ha minden ilyen könnyen menne...



Az ilyen kis videókkal csábítsák be az embereket az egyetemre elmondanak minden szépet és jót azt mondják el amit hallani akarsz! pl: hogy milyen kimagasló az oktatási színvonal, milyen jók lesznek a munkavállalási lehetőségeid, kapkodni fognak érted az emberek, jól fogsz keresni, ilyen végzettségű emberre mindig szükség van. bla bla bla…



Aztán meg kijön az ember az iskolapadból és rádöbben az ember hogy hoppá mégsem igaz az amiről az egyetemen éveket keresztül beszéltek!

2020. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert nagyrésze a mekibe, meg a spárba dolgozik szaré-hugyé', és az életbe nem jön vissza az a pénz, amit az egyetembe feccölt..
2020. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!