Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTÉ-nek van egy Affektív...

Az ELTÉ-nek van egy Affektív Pszichológiai Intézeti Központja. Az micsoda? Ott lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Szóval érdekel ez a téma, és valahogy kilyukadtam oda, hogy az ELTÉ-nek van ilyenje is, de ez tulajdonképpen micsoda? Itt is lehet hallgatni valamit? Vagy ez csak valami kutatóközpont? A kutatási tevékenységnél oda van írva, hogy hipnózis. Akkor pl hallgathatok hipnózist? Légyszí valaki világosítson fel!
2010. júl. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól láttam,ez az Izabella utcában van, ott pedig oktatás,vizsgáztatás is van. Én megnéztem a keresőben van-e hipnózis tantárgy........és nincs:) szóval azt nem lehet felvenni.


Olvasd el:

[link]

2010. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit lassan jár az agyam... akkor ezek szerint itt csak kutatnak a témában, de nincs semmi előadás vagy tárgy a hipnózisról?
2010. júl. 23. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasod-e még...de Elte-s vagyok,és a tantárgy keresőben nem talált hipnózis-t. Nem lehet felvenni......pedig engem is érdekelne.
2010. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvasom még, és kösz, hogy megnézted.
2010. aug. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!