Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek érettségiről elzavarnak...

Matek érettségiről elzavarnak ez miatt?

Figyelt kérdés
Van a függvénytáblázatom,és kis vékony cetlikkel megjelölném,hogy mi hányadik oldalon van... kb mint egy könyvjelző csak papír alapon,és rá írnám,hogy szögfüggvények... stb
2020. febr. 4. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki lesz bent. Nálunk meg se nézték.
2020. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges vagy sem?
2020. febr. 4. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, olyannyira hogy nálunk be is gyűjtöttek vizsga előtt és mindenki kapott egy tisztát a könyvtárból, persze tanár és iskola függő...alapvetően én úgy tudom, hogy semmit nem lehet beleirni...
2020. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de nem beleírva...

Hanem ilyen vékony ragaszthatós dolgot beleragasztok ami kilóg a könyvből,hogy lássam mi hányadik oldalon van..

[link]

2020. febr. 4. 20:05
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:
41%
Nem zavarnak el, tilos használni. Ha jól jenne a matek, akkor tudnád hadználni a négyjegyűt és nem kellene ez a szarság.
2020. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nagyon okos ember vagy :D
2020. febr. 4. 20:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk rá sem néztek a vitt könyvekre se matekon, se törin, se idegen nyelv érettségin.
2020. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Aztán sokat matekozhattál avval a könyvvel, ha azt se tudod melyik oldalon mi van..

Az a pár képletet amit egy közép érettségihez tudni kell amúgy is könyöködön kéne kijönnie.

Tanárodtól kérdezd meg, van akit az se érdekel, ha bele van írva, van aki egy sarok behajtásért is harap.

2020. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kell ráírni? A neccesebb részeket én is jelöltem ilyen ragaccsal, mire érettségiig jutottam, annyit forgattam a négyjegyűt, tudtam melyik színnél mi van. Így nem kötnek bele.
2020. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én silimban ezt nem engedik meg. Mondván, hogy egy függvénytáblázatnak nyomdatisztának kell lennie. Ezért a kezedbe nyomnak egy iskolait.


Amit Te csináltál az gyakorlatilag tartalomjegyzék ami a függvénytáblázat végén megtalálható. A sárga függvénytáblázatban 78 oldalon van matek.

2020. febr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!