Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 👍Gazdaságinformatikus vagy...

👍Gazdaságinformatikus vagy Műszaki menedzser? 👍

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?


Melyikkel lehet szélesebb körben elhelyezkedni?


Melyiknek van inkább jövője?



2020. febr. 6. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Őhm, műszaki menedzser? Mennyire kell ahhoz elvetemültnek lenni? Ki szeret két szék közé ülni?

Ismerek ezen szakon végzett fiatalakat, de mivel sehova sem kellettek, mentek a gyárba ezer forintos órabérért.

Ha annyira érdekel ez a szak, akkor csakis mesterképzésként. Mondjuk Gazdinfó BSc után ha annyira fontos ez.

2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó 72% nem én vagyok? Mert pont ugyanezt mondtam volna én is. :)
2020. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"te itt élsz a GYK-n? :D"


Nem, de neked mi a bajod a műmennel? Ha lenézed azt a szakot, akkor minek írsz róla ki kérdést?

2020. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gazdinfó, ha valami normális szakmát akarsz, műmen ha csak a papír kell. MSc-n is van mindkettő, mérnökinformatikusoknak és villamosmérnököknek is lehet menni mindkettőre, nekik is a gazdinfót ajánlom.
2020. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!