Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte-BTK Magyarszakra nagyon...

Elte-BTK Magyarszakra nagyon nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy roma vagyok.Nagyon sok sztereotípia kering rólunk,tisztában vagyok vele.De én sosem loptam,sosem akartam senkit átvágni és meggazdagodni rajta...Nagyon félek az egyetemtől..hogy befognak-e fogadni vagy hogy egyáltalán felvesznek-e oda...Jó tanuló vagyok,harmadéves és egy helyi gimnáziumban tanulok.Nincsenek cigány barátaim,mert lenéznek amiért szeretnék valaki lenni.Saját magamat eltartani,hasznos tagja lenni a társadalomnak.

Van esélyem bekerülni?Mik a tapasztalaitok az egyetemről?

(Lány vagyok és nyitott,vidám és barátságos!)



2020. febr. 6. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eléred a ponthatárt, akkor igen.
2020. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyire elfogadóak ott a tanárok és a hallgatók?
2020. febr. 6. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen már teljesen más a helyzet, kérdező.

Nagyon sok helyről érkeznek erasmus pályázattal meg anélkül, illetve sokan felvállalják a nemi identitásukat.

Egy roma egy egyetemen kitűnne, de tudod miért?

Mert túl átlagos lennél.

Rengeteg fura alak van az egyetemen, téged észre sem vennének valószínűleg.


Nem fognak kinézni, sőt, szerintem nyitottabbak is lesznek veled szemben, legalábbis a hallgató társaid biztosan.

A tanárok úgy általában közömbösek mindenkivel, mert egyszerre tolnak sok évfolyamot.


Ne parázz, a bőröd színe nem fog semmit számítani!

Tanulj és érd el az államis ponthatárt, amivel benn vagy.

Ez most idén 310, szerintem simán megugrod!

2020. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!