Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme a felsőoktatási...

Van értelme a felsőoktatási szakkepzeseknek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van értelme, csak érdemes e jelentkezni rá. Engem a gazdálkodási és menedzsment, és a pénzügy és számvitel szak érdeklene. Alapkepzesre nem szeretnék menni, mert annyira nem érdekel ez az irány, de valamit tanulni szeretnék jövőre. Ha ezek közül élvegzem az egyiket akkor tudok vele majd állást szerezni?
2020. febr. 7. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Diplomásokból sincs hiány ezen a területen, szóval szerintem egy foszk-val nem sokra mész. Egy alapképzés minimum kéne, ha nem valami alja munkát akarsz minimálbérért.
2020. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Se nem pénzügyi ügyintéző, se nem mérlegképes könyvelő, se nem közgazdász. Mi haszna van?
2020. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!