Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megkapom ezt az e-mailt...

Ha megkapom ezt az e-mailt akkor minden oké és mindent kitöltöttem 100%-osan a felvételivel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

”Tájékoztatjuk, hogy a ... azonosítószámon nyilvántartott elektronikus felvételijét a 2020. szeptemberben induló képzések általános felsőoktatási felvételi eljárásában az Ügyfélkapu regisztrációjának segítségével sikeresen hitelesítette!

További teendője az e-felvételi hitelesítésével kapcsolatban nincsen. “


Tudok olvasni meg minden csak a biztonság kedvéért, nehogy valami baj legyen :D


2020. febr. 15. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezen gondolkodtam reggel. De ez minden bizonnyal csak anyni, hogy elvileg stimmel, aztán most elkezdik átnézni majd az összeset és szólnak, ha dokumentumpótlás kell, vagy valami nem stimmel. Hogy minden rendben van-e majd csak a végén derül ki. Kitartás és türelem! :)
2020. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre minden ok. Ha hiánypótlás kell (nincs meg vmilyen dokumentum stb), arról fogsz kapni értesítést.
2020. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. febr. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!