Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kimegyek a Francia idegenlégió...

Otto1234 kérdése:

Kimegyek a Francia idegenlégióba és érdekelne pár dolog a felvételivel kapcsolatosan . Hány lyukasfogam lehet? Mármint úgy, hogy be is van tömve . Az orvosi vizsgán mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
Kérlek , csak olyanok válaszoljatok , akik pontosan tudjátok is ! Köszönöm :)

2014. aug. 4. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de a fogaidnak rendben kell lenniük. Ha észrevesznek akkor elküldenek egy fogorvoshoz. Szóval jobb ha rendben van, de csak emiatt nem rúgnak ki.
2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Kb. 4423-szor tették fel szinte ugyanezt a kérdést, és mind a 4423 esetben hülye válaszok születtek, mert SENKI NEM TAGJA A FELVÉTELI BIZOTTSÁGNAK. Ezért nem tud senki sem információval szolgálni. Ha úgyis eldöntötted, hogy mész, akkor mi a francnak kérdezősködöl? Esetleg sajnálod azt az 50 ezer ft-ot a buszjegyre? Akkor meg el se indulj.

Remélem el tudod olvasni még és utána törlik a kérdést, mert jelentem, hogy ugyanezt a kérdést már feltették.

2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Romániából vagyok bari , nem ft-ban beszélünk . És nem sajnálom a pénzt , csak érdekel a dolog , mert fontos !
2014. aug. 4. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menj el Strasbourgba és mindent megtudsz, ne itt tökölődj.
2014. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vasihazafi(pont)hu én is erdélyi vagyok és én is kiakarok menni, de én még csak készülgetek futok stb. hová valósi vagy?
2014. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Helló Erdélyiek! Honnan vagytok? Voltam kint és most is vannak kapcsolataim kintrol, úgyhogy tudok segíteni ;)
2014. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mikor voltál kint? Írhatnál egy kis összegzést, hogy mi volt ott! Köszi :)
2014. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Idegenlégió válasza:
Hello én is megyek ki az idegenlégóba és csak annyit mondok kezdjetek el minél előbb tanulni a francia nyelvet és ne sulyokkal gyúrjatok hanem a saját súlyotokkal .És hány évesek vagytok meg gondoljátok meg rendesen én is hónapok otta csak agyba és fizikailag készülök de lélekbe még magam se tudom hogy mit csináljak :Ha beszélni akartok az idegenlégióról akkor keresetek adamka09@freemail.hu
2015. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!