Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közlekedésmérnök mit csinál?

Közlekedésmérnök mit csinál?

Figyelt kérdés

Jövőre tanulok tovább és érdekelne, hogy az ilyen műszaki végzettséggel rendelkezők milyen munkát végeznek? Mit csinálnak a közlekedésmérnökök?


Saját tapasztalat lenne a legjobb, olyané aki dolgozik ebben a szakmában.



#közlekedésmérnök-mérnök-tanulás-egyetem-középsuli-érettségi-továbbtanulás
2020. febr. 16. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Erre voltál kíváncsi, vagy a hétköznapokra?

2020. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el követni Vitézy Dávidot a Facebookon, nagyon értelmes bejegyzései vannak. Na azt.
2020. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyből Vitézy jutott eszembe, na de ő már régesrég vezető pozícióban van, egy átlagos közlekedésmérnök azért nem biztos, hogy ugyanúgy tölti a hétköznapjait.
2020. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze, de a problémák amiket feszeget – na azokon dolgoznak például a közlekedésmérnökök. (Gondolom én, nincs közöm a szakmához, csak szeretem Vitézy bejegyzéseit.)
2020. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Én csak akkor választanám, ha a bmen tanulod, mivel ott a jármű mérnöknek erről az alapszakról sakoszodhatsz. Sima közlek meg nem nagy szám. Amúgy MÁV meg BKV hoz hasonló cégekhez nem ülnék be, jóval kevesebbet fizetnek mint akármelyik multi.
2020. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, te ekkora BME fan vagy, hogy minden ilyen jellegű kérdés alá odaírod, hogy csak akkor választanád ezt a szakot ha a járműmérnöki ebből ágazik ki?

Tipikusan az a mérnöki szak amire olyanok mennek akiket tényleg érdekel ez a terület és nem azok akiknek csak kell egy műszaki diploma. Azzal meg hogy nem egy nagy szám szakma nem értek egyet -persze egy gépész/villamosmérnökihez képest lehet hogy az-, de nagyon sok lehetőség van benne.

2020. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Három darab közlekes ismerősöm van aki végül mscn előbb vagy utóbb gépész lett. Pusztán csak erre írom amit írok. De ha nem tetszik akkor ne vedd észre, nem neked írtam. Ennyi.
2020. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval három ismerősöd alapján gondolod, hogy nem ér sokat ez a szakma? Szaktarsaim közül 2 embert kivéve, mindenki a szakmában helyezkedett el, beleertve engem is. És becsületes fizetest is kapunk.
2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!