Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pszichopedagógia mellé...

A pszichopedagógia mellé milyen képesítést érdemes elvégezni kiegeszítésnek?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a tapasztalatokat, érdemleges válaszokat!
2020. febr. 17. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mellé?? Helyett.
2020. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,de úgy látom nem tudjuk meg.
2020. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Miskolci Egyetem képzésével szemetek, ott Pszicho-tanak van, de igazából eddig még mindenkitől azt hallottam, hogy önmagában nem nagyon lehet használni, viszont nagyon keményen rámennek a pszichológiára és igazából tanakosként lehet vele dolgozni.
2022. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szemezek (állandóan átírja a telefon 😄)
2022. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én oktatónál rákérdeztem,és azt mondta hogy pedig keresett, ő is az egyben

Ahova én járok,csak itthagyom,itt is be akarták vezetni kezdeményezéssel,csak aztán még nem jöttek össze a feltételek

De a másik szerintem is a Tanak,ami biztos jó mellé,mert pl a logopédia is ugye szivatós a felvételinél,de ezt nem nézve is,csak akkor érné meg más szakirány mellé a Tanakon kívűl,ha ilyen nagyváltásokat akar az ember (pl magatartás problémával küzdő után beszédhibással akar foglalkozni)

2022. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!