Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi adózás MSc-ről...

Nemzetközi adózás MSc-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes ezt a mestert választani?
2020. febr. 20. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Mivel szeptembertől indul először, tapasztalata senkinek nem lehet, legfeljebb elképzelése. Az alapján, amit írnak róla, piacképes szaknak tűnik, de ahogy puding próbája az evés, úgy egy szakról is akkor lehet okosan mondani, ha pár évfolyam már elvégezte.

Nekem kicsit értelmezhetetlen a dolog, hiszen jelenleg is van adótanácsadó és adószakértő képzés, utóbbinak nemzetközi specializációja is. Annak viszont az (volt) az előnye, hogy a képzésre is úgy jelentkezhetsz, ha van 5 éves adótanácsadó múltad (és az adótanácsadói egyébként szintén szakmai tapasztalathoz kötött).

Nekem tetszik a jelenlegi rendszer, mert papírja is csak annak lehet, aki dolgozott is a szakmában, nem csak az elmélethez ért. Itt szemlátomást ez nem feltétel.

Kicsit szkeptikus vagyok, de ezt úgyis az idő és a munkaerőpiac fogja eldönteni.

2020. febr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!