Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogyan döntsek?...

Szerintetek hogyan döntsek? Megéri átmennem egy másik iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 10.-es vagyok egy keresztény iskolában Budapest közelében.Nem tudom, hogy hogyan kellene döntenem azzal kapcsolatosan hogy átfelvételizzek-e a budapesti Radnóti Gimnáziumba.A suliban sok a konfliktusom az osztálytársaimmal, másolják a jegyzeteim és a tanulás picit le van nézve.Vannak barátaim félre ne értsétek és az oktatás is nagyon jó.Tanárokat nagyon szeretem.De elegem van hogy sírok minden napom után a közösségben való szerepem miatt.Még próbálkozom,mert a remény hal meg utoljára.Fontos hogy közel van....de lehet jobb ha váltok...Mit gondoltok?



2020. febr. 20. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék.
2020. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Radnóti gimnázium egy elitgimi. Nem mondom,hogy lehetetlen bekerülni de nagyon jó tanulónak kell lenned.

Váltani nem tudom hogy megéri e.

2020. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy van hely? Biztos vagyok benne, hogy túltelített. Mellesleg egy versenyistálló. Iskolát váltanod érdemes, hogy jól érezd magad, de ne csak a Radnótiban gondolkozz.
2020. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kitūnō tanuló vagyok.Az uncsi tesóm jár a Radnótiba és ō nagyon szereti.Ezért gondolkoztam csakis abban, mert nem minden áron mennék el.
2020. febr. 21. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid felhívják a Radnótit és majd ők eldöntik, hogy kellesz e nekik vagy sem. Simán elutasíthatnak indok nélkül. Persze ha rendesek akkor behívnak és elbeszélgetnek veled, megnézik hol tartasz matekból, magyarból és angolból. Ha megütöd a szintet, a második idegen nyelved olyan ami van ott, van hely és akarat akkor átvesznek.
2020. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha oda nem vesznek fel, akkor is menjél másik iskolába, csak érdeklődj utána, hogy jó-e.
2020. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, mert itt már úgymond a tanárokkal kialakult egy kapcsolatom ami talán így a középszintű érettségiknél több pontot hozna.És nem tudom, hogy ott jobb lenne e és sok a kétség.Sokat kéne utaznom így is ha a Radnótit választanám.(Szentendre környékén lakom.)
2020. febr. 21. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát napi két órát ingázni nem éri meg. Egy közelebbi iskolába lehet. Az érettségi szempontjából semmi jelentősége annak, hogy mióta ismer a tanár. De először kérdezzétek meg a Radnótiban, hogy egyáltalán felvennének-e. Ha nem, akkor mindjárt nem neked kell döntened.
2020. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Papámék háza viszont közel van.De igen meg fogjuk kérdezni.
2020. febr. 22. 00:04
 10/10 anonim válasza:
Túlzás, hogy nagyon jónak kéne lenned. Én nyolcadikos vagyok ott, kitűnő vagyok és napi öt perc tanulás is elég, ha odafigyelsz órákon. Jó a közösség, sok a jófej, fiatal tanár. Persze 10-ben biztos hajtósabb :)
2020. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!