Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik egyetemet ajánljátok?

Ti melyik egyetemet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 11.-es, jövőre fogok érettségizni. Elég döntésképtelen vagyok, ezért már most elkezdtem a továbbtanulásomat tervezni. Nemzetközi kapcsolatokkal/tanulmányokkal szeretnék továbbmenni. Ezek a szakok (most hirtelen nem tudom, hogy hol melyik) a Corvinuson, és a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tanulhatók (meg ha jól emlékszem, az ELTE-n is, de oda nem hiszem, hogy be szeretném adni a jelentkezésem-ennek ellenére ha tudtok róla valamit, örülök, ha elmondjátok). A kérdésem azokhoz szól, akik az egyik egyetem valamelyikén tanulnak, vagy tanultak. Ti melyiket választottátok, és miért? Ha esetleg van egy pro-contrás listátok (Corvinus vs. NKE), megosztjátok velem? Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

2020. febr. 25. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen értéktelen szak, nem ad szakmát, nehogy oda menj. A szak neve jól hangzik távolról, de valójában teljesen értéktelen kamu szak. Felejtös.
2020. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Igen, valahol tartok ettől...😅
2020. febr. 25. 22:28
 3/6 A kérdező kommentje:
A többieknek mi a véleménye?🤔😁
2020. febr. 25. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen idősen, honnan jön nektek mindig a nemzetközi kapcsolatok szak? Azt se tudják az emberek mi fán terem, még azok se akik ezen vannak. Semmire se jó.
2020. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban semmire nem jó. :(

Több ismerősöm van aki erre a szakra jár(t) de fogalma sincs, hogy mit fog vele kezdeni. Vagy már otthagyta.

2020. febr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az egyetemekről nem tudok nyilatkozni, én SZTE-n tanultam egy félévig nemzetközi tanulmányokat, de otthagytam, mert tényleg nagyon nehéz vele elhelyezkedni. Plusz nem is tanulsz semmit olyan részletesen, csak mindenből egy kicsit, de nem mondhatod azt semmilyen területre, hogy na én erről többet tudok, mint azok, akik nem jártak egyetemre.
2020. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!