Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemet ajánljátok,...

Melyik egyetemet ajánljátok, ha biológia-kémiatanár szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek érdemes lenne ezzel foglalkozni? Ha valaki esetleg tudná mennyi a fizetés körülbelül ebben a szakmában megköszönném, ha megosztaná velem. Előre is köszönöm!

2018. jún. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:) már jelentkeztél vagy még csak gondolkozol? Én is erre a szakra jelentkeztem, Szegedre. Nagyon sok jót hallottam róla, főleg osztálytársaim által. Állítólag nagyon színvonalas minden téren az oktatás.

Hát a fizetés dolog sajnos nem a legjobb..ebben az esetben inkább az elhivatottság számít, nálam is ez döntött. Ha jól tudom egy kezdő tanár 100-120 között keres, de lehet ennél is kevesebbet, nem tudom pontosan... viszont az évek folyamán jelentősen növekszik. És hát biosz-kémiából nagyon sokan kérnek magánórákat, ami viszont jelentősen dobhat ezen.😊

2018. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul írtam, nem osztálytársaim, hanem ismerőseim *😂
2018. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még csak gondolok rá,de Szegedről Én is jókat hallottam.
2018. jún. 13. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szeged vagy Eger
2018. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz kideríteni a fizetést, ugyanis ezt az adott évre vonatkozó költségvetési törvény meghatározza, és a bértábla elérhető az interneten. Az alapvető fogalmakhoz lásd a 326/2013. (VIII. 30.) törvényt.


Bértábla:

[link]


Életpályamodell:

[link]

2018. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!