Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptemberben kezdem estin az...

Szeptemberben kezdem estin az érettségit. Hol tudnék előre felkészülni?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem linkelni olyan oldalakat ahol az összes tétel fent van? Igazából találtam párat. De nem időrend szerint vannak.Hanem abc sorrend szerint vannak. Itt most értem a törire. Mármint olyan oldalt keresek ahol olyan sorrendben vannak mint ahogy suliban kezdjük majd tanulni.
2020. febr. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Zanza tv,sulinet, digitális tanár ezeken fent van sok tananyag de amúgy nem muszáj előre tanulni mindent megtanitanak elvileg amire szükség lesz az érettségin
2020. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy tanulunk suliban :)))

Csak azért úgy szeretnék oda menni hogy legyen valamiről fogalmam

2020. febr. 26. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltem főleg a zanza illetve sulinet ott tudsz alapokat szerezni a videotanár az inkább ált sulisoknak való


jó tanulást! :)

2020. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!