Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyházi iskolákból egyházi...

Egyházi iskolákból egyházi gimnáziumból kikerülve leginkább teologiai egyetem es hasonlók csak az irányvonal?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen egyetemre is jó egyházi érettségi?
2020. febr. 27. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Bárhova jó.
2020. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Persze hogy jó. Akár mérnök is lehetsz. Ugyan azt az érettségit kapod.
2020. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjistenem...! Ekkora troll kérdést! :-)))
2020. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Sőt, rögtön apácàt is csinálnak a lányodból... (nem. Ugyanolyan, mint bármilyen suli, csak van egy kis egyházi jelleg).
2020. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám az ország legrégebbi egyházi gimnáziumában érettségizett 2 éve. A közel 70 fős évfolyamból ketten vagy hárman mentek teológiára. Én egy másik egyházi gimnáziumban az idén, húgom jövőre érettségizik. Tőlünk senki, a tesőméktól egy fő készül ilyen pályára.
2020. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. febr. 28. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Mehetsz bárhová ! De a lelki plusz (ha fogékony vagy rá )egész életedben sokat fog jelenteni !!
2020. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

(F)egyházi iskolába jártam.

Hosszú lenne megindokolni, hogy miért ilyen iskolát választottunk.


Mérnökhallgató vagyok.



Lelki pluszt nem adott, csak egy jó időre kiábrándultam a kereszténységből, és úgy a vallásokból.

Tehát az én tapasztalatom az, hogy ha hívő akarsz lenni, ne járj templomba/egyházi suliba.


Az egyházi iskola viszont azért jó, mert ott nincsenek cigányok.


Bocs, hogy ezt így leírom, de ez 10 éve is tényező volt, ma még inkább az.


F

2020. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam ha fogékony rá !!!
2020. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9


Én is fogékony lettem volna rá, de az a hihetetlen undorító hozzáállás és képmutatás elvette a kedvem az egésztől.


Mondhatni sok tanár/lelkész valláskárosult, a gyerekeknek nem lehetnek saját elképzeléseik, gondolataik az istenükkel kapcsolatban.



De nem akarok vallási vitába bocsátkozni. Azért jó a vallásos suli, mert ott biztosan nincs cigány. Ez egy nagyon nagy előny.

2020. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!