Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintek? Debreceni Egyetem...

Szerintek? Debreceni Egyetem Pénzügy és Számvitel, vagy BGF PSZF? (indoklással, ha kérhetem)

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha választani kell akkor a debreceni sztem sokkal jobb, de ezt az idei jelentketők száma is mutatja .
2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Bgf pszf nagyon sz@r, az iskola épülete maga is, a tanárok, a kolija főleg, úgyhogy inkább debrecen!
2010. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ott tanultatok?
2010. júl. 24. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én debrecenben csak más szakon.
2010. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pszf zegi intézete! Igényes kolesz, igényes tanterem!


Amúgy valaki előttem azt írta, hogy a jelentkezők száma mutatja...

2010. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az semmit sem jelent, hidd el! Egy büfészakra is jelentkezhetnek sokan (főleg ha az a cél, hogy diploma legyen, mindegy milyen), mint a Corvinusra.


Zegen lehet szívatni fognak, pl.: tanulmányi ügyintézésnél, de attól csak "tökösebb" és határozottabb leszel. Az biztos, hogyha azt elvégzed nem leszel egy nyámnyila.


Egy pszf zegi diplomás


(amúgy már nem annyira szívatós, pár évvel ezelőtt iszonyat szívás volt pár tanár miatt, de azok már nyugdíjba mentek)

2010. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

BGF-nek még mindig nagyobb a presztízse, mint a DE-nek.

És most a PSZ-re gondolok. Munkáltató rangsor szerint is jóval előrébb van.

Nehéznek nehéz, lehet lepukkant, de színvonalas. Melyik éri meg jobban...

2010. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Debrecen körzetében élek és elég kézenfekvő lenne, de szeretnék Pestre menni, csak vélemények érdekelnének, h ezzel is biztosabb legyek a döntésemben. Habár ezt úgyis én és ott fogom majd megtudni, de azért nem árt felkészülni. Am nekem a gimiben is nagyon szívatós tanáraim vannak, de legalább megtanítottak küzdeni és segítettek bebizonyítani, h amikor azt hiszem, h erre már tényleg nem vagyok képes, akkor mégis csináljam meg.
2010. júl. 24. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt a 2 iskolát írtam be pont az idén. A PSZF-et első 2 helyen, majd 3. és 4. DE. Én is gondolkodtam, hogy végül melyik legyen, de úgy láttam gazdasági téren a PSZF nevesebb, Pesten utána szerintem el fogok tudni helyezkedni, viszont Debrecenben nehezebb lesz. Pesten lehet több a lehetőség. Végül fel is vettek a PSZF-re:)
2010. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

22:04

Mi az eddigi véleményed a suliról?

2010. okt. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!