Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha bezárják az iskolákat...

Ha bezárják az iskolákat akkor a végzősöknek is évet kell ismételni vagy olyankor mi van?

Figyelt kérdés
Majusba lenne szakmunkas vizsgam de most nem tudom mi van akkor

2020. márc. 11. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok hülyeséget mondani, de a mi sulinkban például igihelyettes azt mondta, hogy pótolni nekünk nem kell nyáron(ha egyáltalán lesz zárás), csak a 9-10-11-nek
2020. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért kéne évet ismételni? Majd bepótoljátok a lemaradást, esetleg elcsúsztatják a vizsgát nyárra. Nem áll meg a világ.
2020. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első nekünk nem mondtak még semmit eről csak egy ismerősöm mondta hogy be zarjak az iskolakat es evet kellesz mindenkinek ismételni ezért ijedtem meg es mivel en mar eleg hosszú ideje jarok közép suliba ugy hogy nem buktam hanem ugy jott ki a lépés igy már nem szeretnék többet járni mint amugy de tenyleg jo lenne ha nekunk is ugy lenne mint nektek
2020. márc. 11. 20:44
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Hallottam és olvastam erről, de szerintem baromság. Az anyagot lehet küldeni neten keresztül, ami persze nem helyettesíti minden résznél a magyarázatot hozzá, mégis inkább ez, minthogy évismétlés. Biztos nem fogom újra megcsinálni az utolsó évemet, aztán megint aggódni a vizsga miatt, mert ez a nyamvadt vírus szedi az áldozatait. Értem én, súlyos, elfogadom, jó lenne, ha senki nem lenne beteg, de egy egész éves csúszást ne már. Én eü-s vagyok, szoc gondozó és ápoló... leszek, ha meglesz a vizsga. A gyakorlatot mindenkinek eltörölték, óvintézkedésből, keddenként az iskolában vagyunk, gyakszi helyett. Nem mintha bánnám, merthogy a vizsga helyen csótányok vannak, az idősek otthonában, ahova majd kell menni 2 alkalommal, csakhogy mindent fejből kell tudni, mi hol van, márpedig ha így nem engednek gyakorlatra, és talán, bár nem hiszem, hogy ezt meglépnék, a vizsga is.


18/L

2020. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó akkor azt mondod hogy minket nem érint ez a dolog ha bevezetik akkor se valószinű?
2020. márc. 11. 20:53
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nem tudom. A tanárain minden friss információt átadnak nekünk, de egyelőre ők is csak azt tudják mondani, minden egy nagy kérdőjel, hogy mi lesz. Csak remélni tudják, hogy lecseng a dolog, mire a vizsgához érünk. :/


18/l

2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért gondolj bele nekem is neked is van még masfel honap es emiatt évet ismetelni az finoman szólva is szivas
2020. márc. 11. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Talán az eü vizsgázók olyan szempontból szerencsésebbek, hogy a gyakorlati vizsgához nem feltétlen kell szerintem ragaszkodni ahhoz a csótányos idősek otthonához, hiszen pelenkázó kocsit és felszereléseit és egyebeket tudnának beszerezni, ha nagyon akarnának, akár az iskolán belül... persze vannak gondok, de kérem, 3 évet hadd ne húzzon le senki a vécén.
2020. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
en se attol felek hogy nem tudok menni a gyakorlati helyre mivel infós vagyok az iskolaba van a gyakorlat de akkor is 6.éve csinalom nem akarok 7.et rá huzni és még egyszer mondom ugy jott ki a hat év hogy nem buktam
2020. márc. 11. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem akar. Persze a 6 év több a 3-nál, de mindkettőben sok munka fekszik, akinek sikerül eljutni a végére, ezt pedig nem dobhatják félre a vírus miatt. Reménykedni tudunk... :/
2020. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!