Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a teljes középiskolai...

Ha a teljes középiskolai matek anyagot végig akarom ismételni majdnem nulláról emelt szintig, milyen forrásokat javasoltok? (Matek emeltre készülök egyedül)

Figyelt kérdés

Munka mellett tanulnék, egyedül. Könyveket és online forrásokat keresek, ahol tematikusan megtalálok mindent, szép sorban.


Milyen középiskolai könyvsorozatot érdemes végigtanulni, amiben benne van az elmélet is, nem csak feladatok?


Milyen csatornákat érdemes megnézni, meghallgatni? (Angol is mehet.)


2019. dec. 14. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is egyedül készülök, nekem ezeket javasolták:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Sok sikert! ;)

2019. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NAGYON köszönöm! :) Kitartást és egy kalappal nekünk! :)
2019. dec. 14. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy öreg vagyok, de nekem az Obádovics-féle Matematika ugrott be rögtön. Minden benne van, világosan és (számomra) érthetően. Elsősorban elmélet, de egy-egy példán az alkalmazást is bemutatja. Könyvtárban és antikváriumban biztos megtalálod, de online is akadnak találatok.


Hajrá, sok sikert!

2019. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is öreg vagyok akkor, mert emlékszem rá, ilyen kis kicsi, iszonyat vastag, szürke kiskönyv, papáméknál volt :) lehet, rákérdezek nála! Köszi a tippet!
2019. dec. 14. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Studium Generale matekos sorozata. Nekem csak az elmeleti osszefoglalo volt meg, de egyedul fel tudtam keszulni vele az erettsegire. :)

[link]

2019. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tankönyv, de gyakorláshoz jól jöhet: okosdoboz.hu vagy learningapps.com vagy hu, nemtudom. Itt vannak osztályonként és témakörönként gyakorló fealadatok levezetéssel 😁 matek órán szoktuk csinálgatni néha és tök hasznos szerintem.
2019. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!