Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A corona miadt digitális...

A corona miadt digitális oktatás lesz. Hülyeség elmenni otthonról tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval nincs külön szobám. A családom egésznap veszekednek,ordibálnak,perverzkednek. Nem akarok égni videó chatba ha az lesz.

Hülyeség kimenni pl. A városligetbe tanulni?


2020. márc. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenem a digitális oktatást nem úgy kell elképzelni, hogy majd skypeon csoportvideóba tanít a tanár!

Ugyanis ehhez mindenkinek biztosítani kellene hozzá a megfelelő internetelérést meg egy kütyüt amit tud használni és bár hiába van szinte majdnem mindenkinek okostelefonja vannak még szegényebbek akiknek lehet van egy butább mobilja ami képes netre de pl alig van neki nete rajta. Mivel ezt nem tudják biztosítani minden tanulónak így ilyen nem lesz ,hogy videón keresztül tanít a tanár.


Maximum a tanár felveszi videóra és felrakja a netre amit vagy megtudsz nézni vagy nem.


Nagyon nagy tévhit ez a videón keresztüli tanulás mert ez nem így fog működni.


Fognak anyagokat, feladatokat feltenni amit saját magadnak egyedül kell kidolgozni/megtanulni.

2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nyugodtan,

mert így idegileg mész tönkre.

2020. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem veszélyes is (gondolom, tömegközlekednél), és nem is olyan hatékony a tanulás. Egyelőre hideg is van, mosdó is kell, sok inger ér, ami elveszi a figyelmet, még ha nem is veszed észre.
2020. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én nem tudok róla, hogy kötelező otthoni karantént rendeltek volna el a hazaküldött diákoknak, nem? Egyértelmű, hogy nem szünetről van szó, nem most kell világmegrengető bulikat szervezni vagy összecsődíteni a családot vagy a barátokat stb., de egyelőre szó sincs arról, hogy az ember ne hagyhatná el a lakhelyét. Én is hazautaztam szépen a vonattal mikor közölték velem a hírt, érdekes akkor még nem volt nagy "hűha", hogy ne szálljon az ember tömegközlekedési eszközre. Most pedig majd visszarendelnek minket, hogy menjünk és pakoljuk ki a koli szobánkat, ami aztán megint egy nagyon szép "óvatos" intézkedés.... Az emberek még mindig dolgoznak, járnak mindenféle üzletekbe stb., szóval nem állt meg az élet. Egyértelmű, hogy aki tudja az kerülje a nagy tömeget, a másokkal való érintkezést stb., stb., de azért nem kell 0-24 a szobába bezárkózva kuksolni. Oké, vidéken picikét más a helyzet, de én is elmegyek sétálni egyet, bicajozni, kiülök a kertbe stb., mert nem fogok megkattanni a nem létező karanténban. Szóval, ha neked úgy kényelmes, biztonságosnak érzed, hatékonyabbnak érzed stb., akkor jelenleg semmi akadálya nincsen, hogy így tégy. (Amúgy egyáltalán nem lehetetlen a az élő videóhívás, nekem már eddig is volt ilyen órám, most is jelezték már.)
2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire súlyos, az otthoni balhé, ha nagyon akkor a gyámügyet érdemes lehet felkeresned, hogy ne menj egy életre tönkre. Saját tapasztalat.
2020. márc. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lol vicces a legelső kommentelő legelső sorát olvasni, úgy, hogy már 2.féléve így tanulunk, online, vidochaten keresztül:)
2021. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!