Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire valószínű hogy az...

Mennyire valószínű hogy az érettségi csúszik/változik?

Figyelt kérdés
Jelenleg végzős vagyok (ugye otthonról tanulok az adott szituáció miatt), és azon gondolkodom hogy mennyire lehet valószínű hogy csúszik az érettségi? A történelem tanárom azt (is) mondta hogy a múltban volt arra példa hogy az adott tantárgy évvégi jegyét kapjuk meg érettségi eredményként (abból amit nem viszünk tovább). Erre vajon lehet/lesz lehetőség?

2020. márc. 20. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Most jelenleg olyan 99%. Szinte kizárt, hogy 110ezer diákot, több ezer tanárt, kiszolgáló személyzetet mozgassanak egy fertőzés sújtotta országban május 4-től két héten át az írásbelik miatt!
2020. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem csúszni fog, és nyáron fogjátok megírni, és utána még lefelelni szóban.

Meg amúgy szal az egyetemi felvételikhez is kell, bár talán azt ki tudhatják számolni az év végi jegyből, de méginkább az első féléviből. De azt illetően meg olyankor van szívás,ha valakinek az első félévi jegye valami érettségi tantárgyból karó lett, és most akarta kijavítani a második félévben. Meg amúgy nemtom, mire kaptok most osztályzatot, valszeg beadandók lesznek. De az érettségi szerintem áttevődik nyárra. Tehát mondjuk lehet, hogy júlisban az írásbelik, és augusztus első hete mondjuk a szóbelik.

2020. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Belenéztem a jósgömbömbe és azt láttam hogy 12,34% az esélye annak, hogy elmarad az érettségi. Persze nem bizos mert nem töröltem le a port a gömbről.


Olyan kérdést írtál ki amire senki se tud pontos választ adni, még az oktatáspolitikusok sem. Ezzel az eővel azt is kérdezhetted volna hogy mik a lottószámok.

2020. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Én is idén érettségizem és engem is érdekelne amúgy...

Több helyen is olvastam, hogy elvileg akkor fog tetőzni vagy valami hasonló, de mindentől függetlenül szerintem csúsztatják.

Nagyon remélem hogy nem ez a verzió lesz, mint amit leírtál, mert nekem őszintén szólva a jegyeim nem éppen a legjobbak, direkt az érettségire "gyúrok" rá, mert duplázni akarok.

2020. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Enis most fogok érettségizni . A rosszban a jó hogy ha már karantén lesz kis tanulás beleférne még ha nyernénk vele kis időt.
2020. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csúszik az érettségi vizsga mert annyi embert nem fognak mozgósítani a vírus miatt.
2020. márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!