Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó döntés pótfelvé...

Szerintetek jó döntés pótfelvételin KERESKEDELEM ÉS MARKETING szakra jelentkezni? Művészetis felsőoktatásba jelentkeztem, de az adott szak vagy nem indult, vagy nem voltam benne abba az 5 emberbe akit felvettek. Persze van "B" tervem:

Figyelt kérdés

Mivel eddig reklám/arculattervezést tanultam és a jövőben a reklám pályán szeretnék elhelyezkedni.

Mennyire nehéz ez a szak? Szeretem a törit, földrajzot, jogot, infót, filót,a matek az ami kevésbé megy.

Merjek belevágni?


2010. júl. 25. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
igen, jó döntés
2010. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A közgázt is szereted? Az lesz a legfőbb tárgy.
2010. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ. Ha munkát is akarsz akkor keress valami más képzést, mert ezzel a diplomával sokra nem mész.
2010. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
közgáz diplomával szerintem igenis sokra megy!
2010. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Álláshirdetések nagy része marketingest keres, meg lehet nézni

De hogy mi lesz 5 év múlva, azt nem tudni.

2010. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem is ez talán a legjobb a közgázas szakok közül, merj belekezdeni!

aki azt írta h nem jó, attól kérdezném, h szerinte mit érdemes tanulni, ha közgazdaságtant nem? ezzel elég sok mindenbe belekezdhetsz, és az az igazság egy G karos diplomának még mindig nagyobb becsülete van, mint egy bölcsésznek vagy egy természet tudományinak....talán a joginál is, de csak azért mert abból túlképzés van

2010. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mondjuk az sem mindegy, hol tanulod, hova tudod beadni, így pótfelvételin?
2010. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én kereskedelem és marketingen végzek idén, és tapasztalatból mondhatom, hogy nem közgazdaságtant kell tanulni kermarkon, persze az alapozás nem a legkellemesebb (matek, mikro, makro stb, minden, ami gazdasági alaptudáshoz kell), de a szakos tárgyak tök mások: vevő pszichológia, vevő szociológia, kereskedelmi marketing, marketingkommunikáció, vásárlói magatartás, szolgáltatásmarketing, és sok a beadandó és gyakorlati feladat (pl. megfigyelés, kampánytervezés stb.) ha ezek érdeklenek, akkor érdemes jelentkezni, de ha nem, akkor keress inkább mást szerintem:)
2010. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

23:44

A Miskolcin (közelben van) és a BKF-en (szimpatikus suli) gondolkodok. ( Egy Corvinus, hááát attól tartok.)

2010. júl. 26. 00:10
 10/15 A kérdező kommentje:

00:07


Ezek a tantárgyak nagyon érdekelnek, csak ugye a matek...

2010. júl. 26. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!