Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó döntés pótfelvé...

Szerintetek jó döntés pótfelvételin KERESKEDELEM ÉS MARKETING szakra jelentkezni? Művészetis felsőoktatásba jelentkeztem, de az adott szak vagy nem indult, vagy nem voltam benne abba az 5 emberbe akit felvettek. Persze van "B" tervem:

Figyelt kérdés

Mivel eddig reklám/arculattervezést tanultam és a jövőben a reklám pályán szeretnék elhelyezkedni.

Mennyire nehéz ez a szak? Szeretem a törit, földrajzot, jogot, infót, filót,a matek az ami kevésbé megy.

Merjek belevágni?


2010. júl. 25. 22:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

00:07

Te melyik suliba jársz?

2010. júl. 26. 00:13
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem ha szorgalmas vagy, meg lehet csinálni a matekot is :)

én spec corvinusra járok, matek nem ment rosszul, de sosem volt az erősségem, mégis megy, csak végig kell oldani a típusfeladatokat :) mondjuk nem tom nálunk van-e pótfelvételi, bkfnek nem olyan jó híre, pesten még a bgfről hallani jókat :) miskolcit nem ismerem

2010. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utsó vok: nem 00:07 vok, csak most ugy jön le, én 23 vmikor írtam, bocsi
2010. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én vagyok a 00:07:) PTE-re járok, és tök igaza van az előttem szólónak, ha nem vagy matekzseni, akkor gyakorolni kell, sokat! de meg lehet csinálni. 4es középszintű érettségivel jöttem (ami azért nem volt túl biztató), és megvan mindegyik matekom, sőt, volt ami kifejezetten ment:)
2010. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) akkor belehúzok majd a matekba!:))
2010. júl. 26. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!