Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sima informatikából fogok...

Sima informatikából fogok emeltezni, de ez pontosan mit is foglal magába?

Figyelt kérdés

Tisztázni szeretném magamban a dolgot, mert nem vagyok már biztos abban, hogy mi lesz majd ott a vizsgán.

Szóbeli tételeket olyanokat találtam, hogy mi az a neumann elv, hogy a billentyűn a gombok mit csinálnak, etc. Ez még nagyjából rendben is van, de egy percet nem tudtam még egyikre sem tanulni.

Gyakorlatból pedig, elvileg szövegszerkesztés, adatbáziskezelés, weblapszerkesztés meg kevés programozás lesz? Vagy ez hogy van?

Sima infó, semmi szakirányú dolog, csak emelt.

Nézegettem pár emeltes feladatsort C#-ra és piszok nehezek helyenként. Kajak olyan feladatok lesznek ott is?


2020. márc. 27. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi, szóval webprogramozás, power point, excel meg c#.

Komolyan ennyire nehezek a c# feladatok? ..

Pont azért választottam ezt emeltnek, mert azt mondták a tanárok, hogy ezen csak kevés programozás lesz.

2020. márc. 27. 20:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Van programozás igen.

Ha az Oktatási Hivatal oldalán nézted, akkor igen, azok az előző évek feladatai. Most is olyan lesz.

2020. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez kicsit durva szerintem. Tovább szeretnék tanulni és nem tehetem meg ha nem tanulom meg ezeket a plussz tételeket, gyakorlom be ezeket a plussz dolgokat. Ez baj.
2020. márc. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!