Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor két napon belül kiderül...

Akkor két napon belül kiderül mi is lesz az érettségi sorsa? Egy barátom hallotta a hírekben. De nem tudom, hogy mennyire hiteles ez az információ!

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat.
2020. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Ezeknél semmi sem biztos! Reggel ezt mondják, délután azt. Teljes a káosz, de ezt megszokhattuk már tőlük, képtelenek normálisan kormányozni. (Példa: reggel orbán bejelenti, hogy nem zárják be az iskolákat, este bejelenti, hogy bezárják...) Szóval bármi lehet és az ellenkezője is.
2020. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, erről hallott. Ez viszont Szlovákia.

A magyarról semmi új nincs a neten.

2020. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3. Ennek értelmében Szlovákiában elmarad a külső érettségi teljes egészében.. huhh hát ez alapján nem tudom mire számítsak itthon.
2020. márc. 28. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt utoljára azt mondták, hogy majd közlik, ha eljön az ideje. Szerintem nem tudják még mit kellene csinálni. A járvány tetőzését július elejére várják, az előtt nehéz lesz megtartani az érettségiket.
2020. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az után is. Tetőzik a járvány, igen, de utána még több hétbe telhet, mire teljesen lecsillapodik. Ha még ezelőtt elkezdesz százezer embert mozgósítani, hogy menjen vizsgázni (ami nem egy-két nap), megkockáztatod, hogy ismét elkezdjen emelkedni a fertőzöttek száma. Ráadásul a diákok éppen a szüleik felé veszik az irányt a városból hazaindulva, akik közül sokan veszélyeztetettek lehetnek.
2020. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon igazad van. Sajnos anya pont a veszélyeztetett emberek köze tartozik, egy vírus biztos vagyok benne, hogy oda tenne neki. Annyira rossz belegondolni, s nekem csak Ő van.
2020. márc. 30. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy egészségben átvészelje ezt az időszakot! Nehéz ez.
2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2020. márc. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!