Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki Vetésibe jelentkezett...

Aki Vetésibe jelentkezett (Veszprém) 2019-2020 tanévre emelt angol szakra. Hányadik helyen vették fel az utolsó embert?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
És mennyi esélyem van 76. helyen hogy felvegyenek
2020. ápr. 6. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden órában felteszel egy Vetési kérdést?
2020. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem nagyin értem miről van szó. Én először jelentkeztem be gyakori kérdésekre és ez az 1. kérdésem
2020. ápr. 6. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a végleges felvételi jegyzék április 23-án kerül ki ezért erre a kérdésre pontos választ csak azután fogsz kapni. A tavalyi válaszok nem mérvadóak, mert a pontszám függ az adott év feladatsoraitól.

Vicces, hogy ma már a harmadik kérdésedre válaszolok.


NYEK haladó angol és kezdő német/kezdő spanyol 77.

NYEK kezdő angol és kezdő német 34.


Tehát az egyikre a 77. míg a másikra a 34. volt tavaly az utolsó sorszámú gyerek akit felvettek. Neked 76. helyed van. Mind a három kérdésedben sikerült nem kiírni pontosan, hogy melyik képzésre vagy kíváncsi.

Franciára 109. így oda bekerülsz.


Ha ezek után kiírsz még egy kérdést a Vetésiről német és spanyol NYEKről akkor már nem fogok válaszolni.


[link]


Beírod: Vetési

Nagyítóra kattintasz!

Alulról a negyedik sor végén a nagyítóra kattintasz!

2020. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!