Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közigazgatás-szervező vagy...

Közigazgatás-szervező vagy valamelyik közgazdasági szak?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánljátok? Mindig és érdekeltek a gazdasági, pénzügyi témák, imádom az ezzel kapcsolatos cikkeket, könyveket. Ráadásul a Corvinus elég jó nevű egyetem, jó tanárokkal és az ottani diploma elég értékes. A közigazgatás szervezőt azért néztem, mert ott azt mondták, hogy sokkal szélesebb körű tudást adnak, ott is tanulok közgázt, és azt is mondták, hogy onnan könnyebb bekerulni pénzügyi közigazgatásba (pénzügyminisztérium, államkincstár, stb).


Őszintén szólva én a Corvinus felé húzom. Az NKE elég noname, meg gyanús is, hogy egy 3 éves szak elvileg annyi tudást adna, ami több szakkal egyenértékű. Ráadásul nagyon rámenősek is voltak az ottaniak. Csak szeretném tudni, hogy kinek mi a véleménye.



2020. ápr. 8. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen inkább a Corvinus, pláne ha tényleg ennyire érdekel a téma. Lehet hogy az államigazgatásba könnyebb bekerülni az NKE-s diplomával, de ez csak egy szelete az elérhető lehetőségeknek. Corvinuson egy erős alapszakkal, mesterrel meg pláne nem lesz nehéz elhelyezkedned.
2020. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!