Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akinek a felvételijéhez...

Akinek a felvételijéhez elengedhetetlen a szintemelő érettségi vizsga, annak sem engedik majd, hogy letegye? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

(ha elfogadják ezt a javaslatot)

Kicsit pánikolok, mert ha nem szintemelőzhetek, akkor lehetetlen, hogy bekerüljek oda, ahova leadtam a jelentkezéseket.


2020. ápr. 12. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják engedni! Sőt, el sem fogják fogadni a javaslatot. Robban a vírus, napi 100-al nő a fertőzöttek száma, ezt ugye óvatos becslés szerint is szorozni kell 10-el, mivel nem szűrnek, nem tesztelnek! Szerinted mennyire lesz reális, hogy 40-50 ezer diákot, 20 ezer tanárt csak úgy az utcára küld a kormány? Mikor most még sok helyen a fagyizókat is lezáratják? Gondolj bele egy városba százával tódulnának a diákok, mondjuk ahol van 2-3 középiskola! Vidékről stb... burjánzana a vírus ezerrel! Egyszerűen a kormány maszatol és nem mer döntést hozni, az egyetlen helyes döntés az elhalasztás lenne, de nem merik (pontosabban nem akarják meghozni - vagyis orbán nem akarja, mert rajta múlik, de ő fél... a netadós tüntetések óta fél a diákoktól)
2020. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hogyan hozol olyan törvényt, hogy megakadályozd, hogy a sok hell-vedelő diák ne támadja be a boltokat korán reggel? Hogyan tartatod be, hogy ne keveredjenek a munkába indulókkal két héten át, reggelente? Betiltod a munkát? Vagy mi? Eszetlenség lenne megtartani az érettségit, de kormányunk nem éppen az eszéről híres. Logikus döntés lenne augusztusra halasztani.
2020. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Ne hallgass az elsőre. Fogunk tudni szintemelőzni ne aggódj. :)

Szerintem elfogadják a javaslatot, (tehát ha jelentkeztél valahova és szintemelőzöl, akkor te meg írhatod ). Május 5, 7 érettségi. Készülj te is :)

2020. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as elmondanád, hogyan fogják garantálni a diákok és tanárok biztonságát, valamint a diákok szüleiét? Ha ennyire biztos vagy a javaslat elfogadásában?
2020. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és nyugtató választ #3! :)

A többi válasz adójának, amik valszeg egyazon személytől származnak, javaslom, hogy a politikai nézeteit és a problémáit az ezzel kapcsolatos kérdéseknél ossza meg!

Köszi!

2020. ápr. 12. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
A kormányunk van olyan kedves és aranyos, hogy félredobja a diákok érdekeit (Egészségét is) , csakhogy szeptemberben elinduljon az egyetem. Egy kis száj maszk, egy kis fertőtlenítő és szerintük már teljesen védett vagy...
2020. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is azokkal értek egyet, akik szerint a kormány csak maszatol és a diákok egészségével játszik. Amúgy most nagyban mernék fogadni, hogy nem lesz megtartva máj 5-7 az érettségi (amúgy 2 hét az írásbeli). Sok szülő a facebook csoportokban tiltakozik az ellen, hogy a gyereke tömegbe menjen, bár tudjuk, hogy a kormány soha nem az emberek érdekeit nézi.


Én most itt lefogadom, akár nagy tételben is, hogy lesz érettségi, de halasztják, ahogy fentebb is írták páran.

2020. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A héten lesz hivatalos jogszabály, addig minden csak ötletelés. A Magya Közlönyt kell megnézni majd.
2020. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Drága, kedves 47% ugyan milyen oldalt találtál, ahol szülők tiltakoznak?
2020. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként azért írtam, hogy 5. és 7.-e mert én nekem ezeken a napokon lesz.
2020. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!