Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám egyszerűen és...

Hogyan tudnám egyszerűen és hatékonyan az angolomat fejleszteni?

Figyelt kérdés
Eddig németül játszottam a játékokat, így nem nagyon tűnt fel, hogy hiányos az angoltudásom. Sajnos az iskolámban az angol tanárom nem valami jó, így tényleg csak max B1-es szinten tudok angolul, pedig jövőre kéne érettségizni. Tudnátok oldalakat, esetleg könyveket, amik hatékonyak? A mostani könyvem eléggé béna és monoton (hozzáteszem ez az én véleményem).

2020. ápr. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kommunikálni szeretnél megtanulni, és érteni szeretnéd amit mondanak akkor filmek, sorozatok angolul.Benyomod a feliratot és próbálod összekötni a szöveggel.Van aki magyarul nézi angol felirattal,van aki fordítva.Ha kicsit jobbnak érzed magad mehet angol nyelven angol felirattal.Próbálj meg mindent angolul keresni.Érdekelnek a delfinek?Olvass utána angolul és ha valamit nem értessz fordítsd le.Youtube videók szintén segítenek,főleg hogy manapság már szinte mindhez van feliratozás.Kereshetsz olyan csatornákat ahol angolt tanytanak, de ebből is én jobban ajánlom azokat, amik eredtileg is angol nyelvűek.Eleinte nehezebb lesz megérteni sokat meg kell állnod fordítani de egy idő után belerázódsz.

Itt van például ez: https://www.youtube.com/channel/UCKgpamMlm872zkGDcBJHYDg

sorozatokból próbál angolul tanítani, szerintem nem rossz.Keress hasonlókat, az ilyesmik segítenek legjobban.Persze ha tudsz valakivel beszélgetni aki egyébként angolul beszél az a legjobb.

2020. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdésnek youtube:

Könnyen Gyorsan Angolul Itt van minden szinthez anyag.

2020. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!