Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen indokkal lettetek...

Ti milyen indokkal lettetek magántanulók?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan aki már az új egyéni munkarendet igényelte, és megkapta? Hogy kaptátok meg? És akik már régebb óta magántanulók? Ti milyen indokkal lettetek azok?

2020. ápr. 19. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A szüleim gazdagok voltak és azt akarták, hogy ne húzzon vissza a sok elmaradott diák. Így kivettek az iskolából a 90-es évek közepén és magántanuló lettem. Azóta két diploma és egy doktorim van. Nálunk az iskolában - kisváros - ez nem sikerülthetett volna, a korosztályomból lényegében 2-en értek el komolyabb szakmai sikereket, mindenki más csak tengődik.
2020. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évben voltam depresszió miatt.
2020. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre költözés volt az indok.
2020. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egészségügyi gondok miatt lettem magántanuló
2020. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!