Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a PTE-n a népegészségüg...

Milyen a PTE-n a népegészségügyi ellenőr levelező szak?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kell bemenni az egyetemre és mennyi időt kell ott lenni? Vizsgák is ekkor vannak vagy külön kell bemenni? A szüleim le akarnak róla beszélni :( Aki erre a szakra jár, ezt az egészet hogy éli meg?

2020. ápr. 20. 10:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%

Bár nem válasz a kérdésedre, kapcsolódik hozzá:

El ne kezdd ezt a szakot! Ez a legjobb tanácsom.

Ötöseim voltak végig, és 4 éve nem tudok atmenni az államvizsgán (mások sem).

Amikor én kezdtem, akkor is probléma volt, de azt gondoltam, majd én megvaltom a világot, biztos a többiek voltak hülyék... Tévedtem.

2020. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piranja ***** válasza:
62%
Az előző válaszolónak szeretném üzenni, hogy tanulni kellene az államvizsgára. Saját szegénységi bizonyítványod állítod ki azzal, hogy 4 év alatt nem tudtál leállamvizsgázni. Ha nem érdekel a szak, meg hülye vagy hozzá...akkor menj el CNC esztergályosnak vagy bármi másnak, de ne itt ócsárold. Egyébként meg, csak hogy érdemi válasz is érkezzen, havonta egy hét az oktatás levelezőn. Vizsgák pedig vizsgaidőszakban vannak értelemszerűen. Mondjuk én BP-re járok,de itt is így van meg a PTE-n és Debrecenbe is a levelezőn.
2020. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%

Az előző válaszolónak üzenném, hogy ha BP-re jár és nem Pécsre, akkor ne okosjodjon. :)

Nem egyedüli eset az enyém. Nem gondolom, hogy ha évente 5 embert engednek át az államvizsgán, akkor egyáltalán nincs baj a bizottsággal (mert, hogy mindig ugyanaz) Nekem is volt ismerősöm, aki Budapesten volt ezen a szakon, az államvizsga elvárás a közelébe nincs a pécsinek...

2020. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*okoskodjon
2020. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piranja ***** válasza:
Hát ha ezt veszem alapul, amiket te írtál, akkor buta vagy mint a segg. Plusz, ha 4x megbuktál, akkor 4x vagy buta mint a segg. Hogy te erre nem jöttél rá eddig? :O
2020. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Te viszont rendkívül intelligens lehetsz, hogy ilyeneket írsz. Ja nem. Egyébként azóta pedagógus diplomám van, csak megjegyzem. A népegészségügyi ellenőrök meg továbbra is csak buknak...4x, 5x 15x. Menj el és próbáld ki, utána beszélgethetünk.

Ja és remélem a te kezedbe nem adtak diplomát ilyen posztó stílussal. Bár ha igen, akkor ez is csak az iskolákat minősíti.

Hiába, egy papírral nem jár jómodor.

További szép napot neked.

2020. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piranja ***** válasza:
Azért írtad ezt az egészet, mert nem tudtad elvégezni a szakot. Ne akard nekem beadni ezt a sok hülyeséget, amiket itt leírtál. Ne szarozd le ezt a szakot, mert te hülye vagy és nem tudod elvégezni. Eltöltöttem az ÁOK_n én is jópár évet, nem úgy álltam a dolgokhoz ahogy azt kell, mégsem szarozom le az orvosi hivatást és az egyetemeket, mert aki elvégezte megvolt hozzá a szorgalma, kitartása és a képessége. Tisztelem őket, ezért, hogy végig tudták csinálni. Ellentétben veled, a saját hibáidat sem tudod beismerni. Nyilván ha már 4x vagy államvizsgán akkor ugye mindenki hibás, csak te nem? Ez, hogy lehet? Meg mindenki kérjen elnézést tőled, mert mindenki hülye, csak te nem.....ez wtf?
2020. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ezekszerint elkerülte a figyelmed, több dolog, amiket írtam, ezért leírom még egyszer: 5 embert engednek át a szóbelin évente. Nem gondolnám magam annyira hülyének, ha eddig mindig megvolt az írásbelim és a gyakorlatom is csont nélkül, továbbá ösztöndíjas voltam mind a 4 évig, mert máshogy nem tudtam volna fizetni az albérletet. (és nem, nem puskáztam, bármennyire fáj)

De oké, nem kell nekem hinni, kérdezz meg másokat, de lehetőleg olyat, aki Pécsre jár.

2020. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piranja ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy na mizu van sikerült már az államvizsgád???????? Hány év kell még, hogy meg tudd csinálni? XDXDXDXDXDXDXD
2023. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én amúgy elkezdtem ezt a szakot, ez már a harmadik évem, az élettannal szívtam kicsit ugyan, de ezen kívül minden nagyon simán megy eddig, kedvesek, rugalmasak az oktatók. Úgy néz ki jövőre államvizsga, majd még vissza szólok, hogy nekem hogy ment XD

Ja, és (kaposváron) voltam járványügy gyakorlaton, megemlítettem, hogy tanulmányi szerződéssel szívesen mennék oda dolgozni, és még ők hívtak fel engem, hogy akkor küldjem már el az önéletrajzom, szóval júni 15-én kezdek.

Összességében szerintem nem vészes, jó, vannak nehézségek időnkként, akkor viszont tanulni kell- de hát egyetemi szak. És biztos munkalehetőség is, szóval még jó, hog nem hallgattam az első válaszolóra. XD

2023. máj. 12. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!