Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rajzosok! Mennyire hasznos...

Rajzosok! Mennyire hasznos kártyavárakat rajzolgatni?

Figyelt kérdés

Grafikus iskolába járok és szeretnék fejlődni. És most arra gondoltam,ha felépítek egy kártya várat azt mennyire hasznos lerajzolni, akkár többször is.


(Am Bycicle kártyám van)xd


2020. ápr. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Perspektívát gyakorolni jó lehet, de biztosan elég gyilkos és szerintem nem túl izgalmas:D (de ez saját vélemény, ha téged érdekel akkor nem szóltam) Hasonló eredményt tudsz elérni amúgy egy dobozzal, könyvekkel vagy bármivel. A kártyaváron mondjuk a legkisebb elrajzolás is látszani fog, szóval ebből a szempontból jó, de emiatt még frusztrálóbb is:D Hasznosnak viszont hasznos szerintem, ahogy bármi mást rajzolni is.
2020. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Feladtam a kártya vár építést😅
2020. ápr. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!