Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzésen hogy lesz a...

Mesterképzésen hogy lesz a szóbeli felvételi? Kapott már valaki konkrét tájékoztatást?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

3 helyre jelentkeztem. Ebből az egyik helyről már értesítettek, hogy Skypeon lesz felvételi. Követelményt/menetrendet nem küldtek.


Aprócska info foszlányok gyakran jönnek innen, viszont a másik két helyről még csak 1 db üzenet jött, haszontalan információkkal...


botrányos, hogy mindent elhúznak, és képtelenek időben megoldani, szerintem ha eddig nem készültek fel, most már meg kellett tenniük, hogy a későbbiekben is flottul menjen minden az ilyen helyzetekben

2020. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak általános tájékoztatás jött, hogy majd figyeljem az üzeneteimet. Tudom, hogy előbb-utóbb megtudunk mindent, de az ember türelmetlen. Azért is, mert nem kicsi a tét.
2020. ápr. 22. 21:59
 3/5 spok ***** válasza:

Én az ELTE-re (is) jelentkeztem, eddig csak tőlük kaptam infót de nem is közvetlen formában, ugyanis az oldalukon lehet követni a tájékoztatókat. A legfrissebb mai szerint csak távvolléti felvételi vizsga szervezhető.

-> Szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Ha csak a pszichológiára jelentkeztek több százan, hogy fogják ezt megoldani?

2020. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vodafonelive ***** válasza:
Nekünk a PTE semmit nem küldött, volt tanáromra írtam rá aki annyit válaszolt, hogy nagy valószínűséggel online lesz. Viszont nekünk lesz írásbeli is, így nem tudom hogyan lesz az online megtartva, ha csak a jelentkezők számát nézzük még a szóbeli szakdolgozat előadásra is kevés idő marad a 2 napra ha csak 15 perccel számolunk 1 emberrel.
2020. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
DE-GTK MSc szóbeli felvételi helyett 10 oldalas dolgozatot kell leadni a megadott témakörökből. Ezt fogják értékelni és pontozni. De erről nem jött konkrét értesítés, csak a kar oldalán találtam. :D
2020. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!