Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvin nem hitelesítette a...

A felvin nem hitelesítette a rendszer a jelentekzésemet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma beléptem a felvi-be, mert nem emlékeztem, melyik iskolát tettem előre a sorrendben és meg akartam nézni, de amikor beléptem az fogadott, hogy törölték a jelentkezésemet, mert nem lett hitelesítve, pedig tisztán emlékszem, hogy mikor megjött az értesítés a "kiegészítésről", akkor feltettem mindent amim még volt és fel kellett tenni, ellenőriztem az adatokat és hitelesítettem, leadtam, mégsem hitelesítette, pedig anyám is emlékszik mert ő is itt volt mellettem és ő is emlékszik, hogy hitelesítettem.

Most mégis mit lehet tenni? ennyi volt, nincs felvételim és kész?


2020. ápr. 23. 10:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekik egy e-mailt, de ha törölték nem nagyon tudsz mit tenni.
2020. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a hitelesítésről az e-mail? Ha igen, akkor azt még tudod csatolni nekik e-mailben, de ha nincs, akkor felesleges írni.
2020. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Emailt csak ezekről kaptam:

Regisztráció

Emlékeztető az e-felvételi hitelesítési határidejéről

Elfelejtett biztonsági kód

Tájékoztatás eljárás megszüntető végzés érkezéséről

Figyelem! Megjelent a Tájékoztató kiegészítése!

^ ennyit.

Semmi több. Én idegösszeroppanást kapok... Még büszkén ki is mentem, hogy na, le van adva, hitelesítve van, feltöltöttem mindent amit kellett és elfogadta a hitelesítést is, nem írtam el semmit sem...

2020. ápr. 23. 10:56
 4/39 anonim ***** válasza:
Pedig a hitelesítésről is kellett kapni. Én is kaptam eddig mindig "Értesítés e-felvételi sikeres hitelesítéséről Ügyfélkapun keresztül" tárgyú e-mailt. Ha ilyened nincs, akkor sajnos nem tudsz mit tenni.
2020. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
És akkor most nincs felvételim. És nem tudok sememit sem csinálni vele. Az elmlt időszakban csak ezen kattogtam, hogy minden legyen jó, legyenek jók a jegyek, az érettségi eredmény, a + éves vizsga eredmény (hamarosan vizsgánk lenne és abba ástam bele magam), hogy jó oldalakat fotózzak be, ellenőriztem is mindent, leadtam és mégsem...... Én nem értem.
2020. ápr. 23. 11:12
 6/39 anonim ***** válasza:
Szia, most néztem meg; az e felvételiben az elektronikus levelek között nincs ott, hogy értesítés hitelesítésről?
2020. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Szia.

Megnéztem, rákerestem az emaileim között, hogy "felvi", de csak azokat hozza ki, amiket fentebb emlitettem, semmi mást. Nincs értesítés a hitelesítésről emailben.

2020. ápr. 23. 11:41
 8/39 A kérdező kommentje:

Esküszöm sírógörcsöt kapok, ha nem felvételizhetek emiatt...

Néztem a "Műveleteim" menüpont alatt, hogy ott van a bejelentkezésem, a kiegésztés, hogy feltöltöttem a fájlokat amikre még szükség volt, aztán az, hogy "Adatok ellenőrzése", és azt követően már nincsen semmi (a mai napot leszámítva, meg az értesítéseket, de egyik sem a sikeres hitelesítésről szól).

2020. ápr. 23. 11:42
 9/39 anonim ***** válasza:
És hogy hitelesítetted, ügyfélkapuval?
2020. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem a felvi.hu-ra, rámentem az e-felvételire, aztán a Belépésre, utána meg kellett adni egy biztonsági kódot, azt megadtam, feltöltöttem, kiválasztottam mindent, megvolt az Adatok Ellenőrzése és a Hitelesítés is, ki is hozta, hogy sikeres hitelesítés. Osztálytársam most megnézte, neki zöld, sikerült, nekem meg megszüntetve... Én ezt már nem értem.
2020. ápr. 23. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!