Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti visszaállnátok a régi...

Ti visszaállnátok a régi oktatásirendszerre a vírus lecsengte után?

Figyelt kérdés

Napi 8 órám volt, +2 az utázas, tehát 10 órát voltam távol otthonról naponta! A tantárgyaink nagyrészéből senki sem fog érettségizni, mivel nyelv faktos osztály vagyunk és pl a fizikát, tesit, éneket, rajzot, médiát senki sem fogja választani érettségienek, így az óráink fele haszontalan. Sokan mondják hogy dehát a neten nem tudnak fegyelmezni a tanárok, senki nem fog magától tanulni stb. De könyörgöm, a mai iskolákban bent sem figyelnek a gyerekek, röhejes amit a tanárok leművelnek órának csúfolván. Totál alkalmatlanok a tanári pályára a legtöbben. Az ingázásról és környezetszennyezésről nem is beszélve.

Eddig is mindenkinek világos volt a magyar oktatási rendszer silánysága, de most ki is ütközött a fenntarthatatlansága is. Egyedül a nyelvekre és esetleg a kötelező érettségi tárgyakra kellene bejárni szerintem.

Most pedig mivel meg vannak lőve a tanárok és az oktatási felelősök)(konkrétan felborult a kártyaváruk és millióegy darabra hullot szét) gyorsan át lehet venni és valaki értelmesnek adni az új tanulási folyamatok mikéntjét.



2020. márc. 17. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Közoktatásban nem. (De az óraszámokat csökkenteném)

A legtöbbje nem tanulna semmit.

2020. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Mármint hogy nem vezetném be közoktatásban a távoktatást (akkor sem, ha a technikai feltételek adottak lennének)
2020. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmi értelme a távoktatásnak! A sok lógós semmit sem tanul így sem!
2020. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Vissza. Az iskola gyermekmegőrző is egyben. Amíg ott parkol a gyerek, addig a szülő tud dolgozni menni. Sok szegény gyerek meleg ételt is csak ott lát.
2020. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen! En diak vagyok de igy nem lehet a tanulni, a tanarok az utóbbi 2 napban csak cseszik rank a sok feladatot amit meg kell csinalni kövi órára úgy hogy el se magyarázzák, es amúgy nem adnak le ennyit sima tanításkor. Meg minden tanár máshol küldi az anyagot es igy egy reszet eszre se veszed, allandoan a telón/gepen kell lógni, hogy megkapd a tananyagot :(.

Lehet, hogy lehetne jo is a tavoktatás de az orszag meg nem tart ott sajna, m1 remélem hasznalhatóbb lesz meg a rendszer

2020. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Es az se elhanyagolható, hogy az iskola egy szociális program is, unalmas egyedül lenni egesz nap

Utolsó voltam

2020. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Két általános iskolás gyerekem van otthon tavoktatáson. Szétszedik a házat. Most kezdem el értékelni a tanárok munkáját. Én akár tüntetnék is a múlthavi rendszerért. Bár abból az 1 erkölcstant és 2 tesit kivennék és helyette 1-1 magyar, angol és matek lenne.


Egy szétszekált apuka

2020. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinttem úgy jo lenne, ha mondjuk a kotelezo erettsegi tárgyak lennenek csak megtartva, illetve a akinek kell vmelyik masik az felveszi faktnak, a maradekot meg online elkuldik amit tudnod kell. Vagy ha 4 napot bejarunk, 3at otthonmaradunk (abbol 2 hetvege, nincs tanítás). Es csak 1.nap lenne online. Bar ebben meg nem sok rendszer van, de nekem tetszene
2020. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!