Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy Foszk-os záróvizsga...

Egy Foszk-os záróvizsga mellett le tudok emeltezni az egyik tárgyból?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy a kettő együtt mennyire könnyen megvalósítható? Nem lesz sok egyszerre záróvizsgázni és emelt érettségizni?

2020. ápr. 24. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk, hogy te mire vagy képes és mi a sok neked, ha még azt se tudjuk, ki vagy? Ezt neked kell eldöntened.
2020. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik tapasztalattal tudnak értelmes gondolatokat megosztani, hogy ők nekik mennyire volt nehéz/könnyű egy záróvizsga mellett még emeltezni is valamelyik tárgyból, azaz azokra, akire a kérdés is vonatkozik, ha eddig esetleg nem tűnt volna fel.


De azért köszönöm, hogy értékes perceidet a kérdésem megválaszolására szentelted, még ha teljesen felesleges is volt írnod. :)

2020. ápr. 24. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érted a lényeget, de nm baj.


Megkérdezed, hogy nehéz-e lefutni a százat 10 másodperc alatt. Usain Bolt beírja neked röhögve, hogy á, dehogy, ez gyerekjáték, ő már többször megcsinálta.


Megkérdezed, nehéz-e 30 mp alatt futni a százat. Egy sánta derékfájós, akinek 20 mp felállni a székről, beírja, hogy nagyon nehéz, neki még sose sikerült.


Okosabb lettél bármelyiktől? Ugye nem? Na ezért írtam, amit írtam.


Aki ugyanezt a kombinációt csinálta, de fogalmad sincs róla, mennyivel tanul könnyebben vagy nehezebben nálad, annak a tanácsára ráborulsz, mint kacsa a nokedlire, aki meg túl van 100-200 másfajta vizsgán, egyetemen, szigorlaton, mindenféle vizsgaidőszakokon, az nem érdekes, mert nem pont ugyanezt a kombót csinálta.


A kérdésed ezért haszontalan. Nem nekem, hanem neked. Állj neki, és készülj! Ebből fogod megtudni, hogy neked mennyire nehéz.

2020. ápr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem a kíváncsiság vezérel, illetve a tapasztalatok, ennyi. Érdekelt valami, rákérdeztem, hisz ez az oldal lényege.


Nem értem miért kell ennyire túllihegni ezt a dolgot, és téged miért érdekel és egyáltalán, honnan tudnád, hogy valakinek a válasza az nekem mennyire lesz hasznos. Azt majd én eldöntöm, de azért köszönöm, hogy ennyire jobban tudsz mindent, mint én.


De látom marhára ráérsz meg mindig ezzel foglalkozni, örülök azért, hogy betartod a karantént, csak így tovább:)

2020. ápr. 25. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem emelteztem, viszont foszkos záróvizsgához volt szerencsém (rendszergazda).

Nem tudom nálatok milyen a záróvizsga, de nálunk 10 hálózatos, 12 távközlés, 10 windows szerver, 10 linux szerveres tétel volt.

Nekünk nem kellett szakdolgozatot védeni, mert meg se kellett írni. Korábbi évfolyamban kezdett hallgatóknak még kötelező volt a szakdolgozat.


A tételek nagy része már ki volt dolgozva mások által, amik különböző facebookos csoportokban elérhető volt. Viszont ezeken finomítani kellett, illetve sok esetben jobban járt az ember, ha maga dolgozta ki, jobban el is tudott benne mélyülni.


Összesen 42 tétel, átlagosan 3 oldal/db (50%-át újra kidolgoztam)

12 nap alatt készültem fel (napi 8-10 órában)... 5-ös lett (szerencse is kellett hozzá). Viszont ez a 12 nap kegyetlen volt! Egy hónap lett volna az ideális.

2020. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!