Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia vagy a Földrajz a...

Biológia vagy a Földrajz a könnyebb középszíntű érettséginél? Hol lehet nagyobb %elérni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez főleg attól függ, hogy melyiket szereted jobban, melyiket tanulod meg. a humánosok 5. tárgynak általában a földrajzot választják, de én pl biztos megbuktam volna rajta...
2010. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én humán beállitottságu vagyok nem reál azok nem igen mennek
2010. júl. 28. 01:05
 3/7 anonim válasza:
100%
Földrajz. Röhejesen egyszerű. Legalábbis 4 éve még az volt...:P
2010. júl. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért a biosz pont az a reál tárgy, aminél középszintnél nem kell "mennie" egyszerűen meg kell tanulni...
2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a föci jóval könnyebb, a biosz baromi nehéz volt idén középszinten, nézz utána itt: [link]
2010. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tavaly érettségiztem bioszból. nevetséges szintű volt.

ráadásul oda adhatsz be projekt munkát szóbelin. így színte arra se kell tanulni.

2010. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A földrajz a könnyebb... Akik érettségiztek osztálytársaim a kisujjukból kirázták a földrajz érettségit. A biosz nagyon nehéz volt.. Egyébként meg mindenki azt mondja,hogy a földrajz a legegyszerűbb érettségi tárgy. Ha csak "kitöltő tárgyként" akarsz belőle érettségizni,akkor tökéletes. Viszont a bioszt sokkal több mindenre tudod használni.
2010. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!