Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem, felvételi. Most mi a...

Egyetem, felvételi. Most mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

A pontok alapján felvettek, de még nem kaptam hivatalos értesítést. Fogok kapni levelet vagy ilyesmit?

És aztán mi jön? Mikor kell elkezdeni a kolit intézni?

Tavaly érettségiztem, de nem jelentkeztem, most meg nagyon nincsenek a fejemben ezek a dolog. Tud valaki segíteni? :)


2010. júl. 28. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kapsz majd levelet a sulitól, jó vastag lesz:D mindent leírnak benne. ha jól emlékszem aug. elején kaptam meg 3 éve :) ne izgulj, semmiről se késel le :)
2010. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan kapsz majd egy jó nagy levelet :D

Benne lesz a gólyatábori tájékoztató, meg a csekk, amin be lehet fizetni.

Időpontok leírása a beiratkozásról, hogy miket kell vinni (bizonyítvány, nyelvvizsga, fénykép, stb stb.ezekre nem emlékszem)

Ha nincs bankszámlád, akkor arról egy papír, hogy intézheted a suliban is a nyitását.

A beiratkozás napja pontosan le lesz írva, mi hogy zajlik, mikor és hol van, és majd ott adnak még egyéb tájékoztatást is személyesen.

2010. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ma megkaptam azt a levelet, te is a napokban fogod!:)
2010. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapsz egy hatalmas levelet, amit csak végigolvasni kb 2-3 óra, na, abban minden kérdésedre megtalálod a választ.

A koli miatt ne izgulj, általában augusztus közepéig-végéig lehet intézni.

Ha 10-éig nem érkezik meg a leveled, akkor hívd fel az egyetem tanulmányi osztályát (kinn van a honlapjukon a telefonszámuk) és kérj új tájékoztatót tőlük, esetleg e-mailben, hogy gyorsabb legyen.

2010. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam a csomagot, de azért köszönöm a segítséget!! :)
2010. júl. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!