Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újbudai Széchenyi István...

Újbudai Széchenyi István Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy jövőre ebbe az iskolában fogok tanulni és szeretném megkérdezni, hogy kinek mi a véleménye róla. Régi, vagy most odajáró tanulók véleménye, esetleg tanároké...Ha mesélnétek erről az iskoláról akár pozitívat akár negatívat nagyon megköszönném. (Média tagozat)

2020. ápr. 26. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Szia, én most végeztem ott és mindenképp lebeszélnélek róla. Online oktatásban alig volt tanar, aki hajlandó lett volna tanítani azonkívül az oktatas minősége a szintet alulról súrolja. Ezek mellett nem jól felszerelt az iskola, wc papir sosincs, volt olyan sulinap amikor 3 mosdobol, 1 működött de ott meg állt a szennyvíz, az iskolabol pedig nem mehetsz ki. (a szennyvíz csövekkel van valami ezert mindig olyan szag van) random pénzeket szednek be ki tudja mire, a nyelvoktatásrol inkabb ne is beszéljünk. Nyílt napon rohadt szimpi volt a suli, még azt mondom tizedikben is de amikor s jövődről van szó, kiderul, hogy az oktatás az egy nagy 0. Talán két tanár kivételével mindenki bunkó, arrogáns, bánom, hogy idejöttem. (rengeteg az egoista diák) fejletlen, rossz iskola, örülnék ha tudnék jót mondani, de én is és a végzős társaim nagyresze is hatalmasat csalódott
2021. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még az első hozzászóló vagyok. Ne tévesszen meg a sok jó eredmény, ami kint az oldalon a tanároknak ahhoz semmi köze, csak van pár feltűnően tehetséges diák
2021. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!