Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire eselyes FOSZK mernoki...

Danielfisher1991 kérdése:

Mennyire eselyes FOSZK mernokinfo kepzes alatt az elso szemeszter utan elhelyezkedni a szakmaban? (Budapest)

Figyelt kérdés
Idegennyelv - Angol C1, Nemet B2 (addigra meglesz a B2 szint, jelenleg A1), az elso szemesztert tervezem megtolni mint az allat, de fontos lenne, hogy tudjak dolgozni utana. Mik az eselyeim ?

2020. máj. 2. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki egy (1) nyelvet, célszerűen mondjuk Javát vagy C#-ot, azt tanuld meg kívülről-belülről (tanácsos hivatalos certifikációt is lerakni belőle), csinálj pár hobbi projektet amelyeket meg tudsz mutatni, és jelentkezz junior Java/C# programozónak.
2020. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az lesz. Az első félévben úgyis van prog alapok, közben nekiugrok Reiter István C# jegyzetének és betolom az első laptol az utolsóig. Mindenképpen dolgoznom kell a második szemeszter vége felé, szóval motiváció az van. 8 hónapig csak a tanulásra kell majd úgyis csak koncentrálnom. Köszi mégegyszer
2020. máj. 2. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem Reiter István C# jegyzetét, de az valószínűleg kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás. Ess neki ennek: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAC325451207E3105


... és töltsd le ezeket a könyveket: C# in Depth, C# 7.0 in a Nutshell, Learn C# in One Day and Learn It Well stb.

2020. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát ezeknek a beseggelésével és értelmezésével pár saját hobby projekt után már lehetséges juniorkent boldogulni? Biztato. Köszönöm tényleg! Ment a zöld
2020. máj. 2. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a terveim, én az ELTE proginfo FOSZK szakára járom, csak én már nyakig benne vagyok. A mi C# tanárunk, aki az iparban dolgozik, szintén Reitert ajánlotta magyar forrásokból, angol forrásból nem emlékszem a könyv címére, de volt vagy 1200 oldalas, ha érdekel, kikeresem a címét. Youtubeon is van egy fickó I Am Tim Corey(?), minőségi tartalmakat gyárt, én tőle tanulok.
2020. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!