Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van rá esélyem, hogy újra...

Van rá esélyem, hogy újra megtanuljak angolul?

Figyelt kérdés
Még ovodában nagyon szépen megtanultam angolul(konkrét mondókát tanultam meg folyékonyan) , nagyon szépen haladtam, csak aztán abba hagytam és elfelejtettem. Újra szeretném kezdeni

2020. máj. 2. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Most 23 éves vagyok
2020. máj. 2. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egy mondókát megtanultál, még nem jelenti azt, hogy megtanultál angolul.

Mindettől függetlenül természetesen van rá esélyed, hogy elsajátítsd a nyelvet.

2020. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én angoltanárom is 23-4 évesen kezdett foglalkozni vele, jelenleg 50+ és kitünően beszéli. Van időd.


Én is tanultam meg észt mondókát, attól még nem tudok észtül.

2020. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: nem csak azt az egyet tanultam meg. Ez egy példa volt.
2020. máj. 3. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet kezdeni új dolgokat tanulni, csak ahogy öregszik az ember, egyre nehezebb. De nem lehetetlen.
2020. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hatodikos koromban kívülről tudtam német szövegeket, most viszont nem tudok németül. Más a magolás meg a hallott szöveg ismétlése, és más a tudás.

Felsőfokú szintén beszélek angolul, úgy, hogy beszélni csak 26 évesen tanítottak (angolul nyilván), de németül nem tudnék egy épkézláb mondatot összerakni.


Szóval igen, meg tudsz tanulni angolul.

2020. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!