Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Doktori képzés vagy még egy...

Doktori képzés vagy még egy alapszak?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős mesterszakos hallgató vagyok, de nem dolgozom a szakmámban teljesen. Kutatóként lenne esélyem elhelyezkedni és nem is lenne ellenemre az a munka, viszont nem tudom... Nem akarok évekig nélkülözni. A mostani munkámat is szeretem és gondoltam rá, hogy jobb lenne neki keretet adni és nem papír nélkül csinálni tovább. Eddig egy ezzel kapcsolatos alapszak felé húztam, mostanában viszont elgondolkodtam, hogy milyen jó lenne, ha 27 évesen nem egy mezei senki lennék 3 papírral, hanem Dr. XY. Nem tudom, utána hogy boldogulnék, végülis ott is hasznát venném a jelenlegi munkám során használt tudásnak (a módszertan szempontjából nagy szabadságot nyújt) viszont félek, hogy ezzel elvágom magam a szakmámban és túlképzettnek minősülök, ami meg inkább visszatetsző...


Nem tudom, hol maradjak, fejlesztő legyek vagy csináljak egy doktori iskolát egy egészen más területen (társtud)


2020. máj. 3. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!