Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg éri kozmetikára menni?

Meg éri kozmetikára menni?

Figyelt kérdés
Én soha nm voltam jo tanuló. De rossz se. Inkább olyan jo közepes. Egy egy tantárgyból kiemelkedő de am az a tipik átlagos tanuló. De tanulni nm igazán szeretek egy egy tantárgy on kívül . Ez nm az én vilagom. De anyám főiskolát akar. És jo lenne mert am tanár lennék el ismersz és foldrajzra mennek amit am szeretek. De gyerekkel dolgozni hallgatni a hülyeséget. Nm az én vilagom nm vonz. Új szak suli fog nyitni pont most szeptembertől. És ha jól sejtem kozmetika is lesz. Nm kell sokat tanulni vagy is annyit nm mint egy egyetem fosuli persze itt is kell majd a szintet teljesíteni. És azt meg szeretném is. De nincs a hátam fogott a biztatás. Csak nm akarom el cseszni az életem. És meg bánni . Valami jo tanácsok?
2020. máj. 3. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy olyan mondatot sem tudtál összehozni, ami nyelvtanilag helyes lenne, úgyhogy az egyetemet valóban felejtsd el. Nem neked való.


Ha kozmetikus akarsz lenni, ott is kell azért tanulni, pl.biológiát, egy pici anatómiát stb. De ha úgy érzed szeretni fogod, akkor válaszd ezt.

2020. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mint kozmetikus azt mondom neked, hogyha keveset akarsz tanulni semmiképp ne menj el kozmetikusnak...

Mert a 2 éves kozmetikus képzés nehéz, nem is kicsit, persze aki szorgalmasan tanul és folyamatosan annak könnyebb...

A kozmetikus “gyorstalpalók”, azaz a pár hónapos kozmetikus sulik meg elég felületesen oktatják a kozmetikát, onnan nem túl jó szakemberek kerülnek ki, nyílván tisztelet a kivételnek.

2020. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!