Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol nyelvtanulashoz internet...

Angol nyelvtanulashoz internet, letoltheto program. Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

5perc angol


-bevagyok regelve

-feliratkoztam a napi feladatokra

-de nem talalok olyat ahol van valmi tanagyag amit megtanulsz es van ra feladat amin elenorizhetem magam


Olyanokat talaltam csak,hogy leoltom az angol dialogot,angol igeidok felsorolasa,angol tojassutos videot ahol hadar valmi no,....


Nem fikazni szeretnem az oldalt mert nagyon jol nez ki es mindenki csak ajanlja .....csak egy kis segitseg kene ,eligazitani az oldalon


Ez mondjuk teccik valmi hasonlokra gondoltam:

[link]


Rosetta Stone:

meg van az elso 3 Brit Angol lecke...az elsonek neki lattam mar reggebben....de itt olvastam a Gyakorin,hogy nem er sok mindent ez a program....


Torrent oldalakrol letoltheto konyv,dvd vagy hasonlo ami tenyleg jo. - mondanatok valmit.

Gondolom sok millioszor fent van a kerdes,de kerlek neirjon az akit ez zavar,csak aki segiteni akar.Koszonom


Alapfokon szerintem tudok angolul. 10 évet tanultam a suliban angolt.

Foleg szokincs fejlesztest akarnam bovitenni.


2010. júl. 29. 11:24
 1/1 anonim válasza:
A google a barátod, a Wiki a barátnőd. :)
2011. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!