Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ZTE Blade-re gps navigáció,...

ZTE Blade-re gps navigáció, és gps sportos program, ami anélkül és használja a gps-t, hogy aktív internet kapcsolat kelljen hozzá. Milyen programokat használjak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Navinak iGO, vagy google navigáció előzetes útvonaleltárolással (wifivel elmented előre).

A sportos programon nem tudom, mit értesz. Ha útvonalnaplózó kell, akkor SpeedView, az tud gpx-et.

2011. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A google mapsszel már meggyűlt a bajom, ugy akartam, ahogy te mondtad, de valamiért nem akarja az igazságot. Az IGO szintén nem akarja kezelni, lehet, hogy akkor a készülékben van a hiba?
2011. okt. 11. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem, 10 hónapja használok Bladet iGO-val, sose volt baja. És más Bladeknél sem hallottam navigációs problémáról.

Hogyhogy nem akarja az igazságot?

2011. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jolinar!

Hogy csináltad, hogy a google mapsszel előre elmentetted az útvonalat?

2011. okt. 11. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam, csak olvastam róla.

Amúgy a Google Labs menüpontban találtam olyan, hogy "Térképterület előre tárolása", kapcsold be, hátha.

2011. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És melyik IGO verziót használod?
2011. okt. 11. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy van csak, ami normálisan működik androidon, legalábbis mikor én csináltam, csak ez volt. 8.4.2.139242-t ír a névjegyben.
2011. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!