Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hanyas az a jegy amivel már...

Hanyas az a jegy amivel már el is tudok helyezkedni jobb helyen? Csak olyan irjon aki ért hozzá

Figyelt kérdés
Rendszergazda szakon vagyok most vizsgázok tul vagyok a gyakorlatin és készülök az írásbelire

2020. máj. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem az osztályzat fog érdekelni.
2020. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ha tegyük fel csak 3as lesz akkor is van esélyem jobb helyre?
2020. máj. 22. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vagy abban, amit csinálsz, amire jelentkezel, és interjún is szimpatikus vagy, akkor igen, persze.
2020. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat meg annyira nem megy de 3honap alatt valamennyit csak meg tudok tanulni mert vizsgara is kb masfel honap alatt keszültem fel a nagyon kicsirol a technikusi vizsgaig
2020. máj. 22. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj bubi, a való világban senkit nem fog érdekelni, hogy hanyas lett a vizsgád, a diplomád vagy a szigorlatod. Ha ahhoz a munkakörhöz értesz és tudsz fejlődni szeretni fognak.


Másfelől ha summa cum laude végeztél de egy interjún egy egész mondatot nem tudsz összerakni akkor inkább valaki olyat vesznek fel, akivel legalább tudnak kommunikálni még ha nem is annyira érti a feladatát. Majd beletanul.

A leghasznosabb ha szimpatikus vagy és szorgos jó munkaerő.

A jegyeidet mindenki leszarja.

Az oktatási rendszer egy elszigetelt világ ahol mindenki azt hiszi a maga szemetéről, hogy a legfontosabb a világon...

2020. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm most megnyugtattál valamennyire utolsó
2020. máj. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!