Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Srácok, felvesznek gazdaság...

Srácok, felvesznek gazdaság és menedzsment szakra 402 pontal?

Figyelt kérdés

bce-elte-bme-bge


ezeket a sulikat jelöltem meg, nyílván először államilag finanszírozott majd pedig önköltséges formában, ebben a sorrendben. van esélyem bekerülni támogatott, vagy egyátalán önköltséges diákként?



2020. febr. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gazdálkodási és menedzsmentre gondolsz, nem?


Egyébként mi is csak a korábbi ponthatárokat ismerjük, amiket te is megtalálsz a felvi.hun. Nyilván akörül fog alakulni jó eséllyel idén is. Max egy kicsit nőlnek.

2020. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, gazdálkodás és menedzsmentre gondoltam, csak elírtam. Bocsesz.
2020. febr. 16. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem államira nem vesznek fel. 400 pont az előzetes ponthatár, óriási a túljelentkezés, 2-3 pontokat biztosan emelnek, lehet, hogy többet is, szóval vagy éppen lecsúszol róla, vagy sokkal..
2020. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van esélyed. Szép pontszám. :D Szerintem tuti bejutsz valamelyik egyetem állami képzésére. (BME vagy BGE) Viszont a Corvinusra kb. 440 ponttól vagy esélyes, szóval azt nem értem, hogy minek jelölted meg.
2020. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!